Засідання Координаційної наради «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань

 

  На минулому тижні в  Арцизькій райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Арцизької районної державної адміністрації  О.Гранича  та військового  комісара Арцизько – Тарутинського ОРВК  К.Морозова   відбулось засідання координаційної  ради з питань  призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань. У заході взяли участь: голова Арцизької районної ради Бузіян І.І., заступник голови Арцизької районної ради    Радулова Л.М.,начальник Арцизького РВ ГУ МВС  України в Одеській області Макарін М.Д., начальник дільничних Арцизького району Буюклі П.М.,  голови міської та сільських рад Арцизького району, секретарі сільських рад району, начальник ВОС сільських району.

Розпочав засідання  Олександр Гранич. Він оголосив порядок денний роботи Координаційної наради та регламент.

Про аналіз та підведення підсумків 4 четвертої хвилі мобілізації в Арцизькому районі проінформував Костянтин Морозов. Він проаналізував роботу, яка була проведена під час  4 черги мобілізації в Арцизькому районі та  підвів підсумки. У виступі комісара були відзначені кращі  сільські ради району,такі як Павлівська, Веселокутська та інші. Гірший стан справ у Деленській та Холмській сільських радах. В обговоренні цього питання взяли участь  голови Павлівської (Горяйнов В.М.), Деленської (Мєраджи Ф.П)., Холмської (Балабан Д.С.) сільських рад району: вони зазначили, що наразі  стало складніше працювати з населенням, у зв’язку із загостренням політичної ситуації в країні. Підвів підсумки порушеного питання та    запропонував активізувати роботу у сільських радах району з проведенням роз’яснювальних бесід серед населення  І.І.Бузіян .

Про проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань і стан справ    в Арцизькому районі під час призовної компанії квітня – травня 2015 року розповів К.Морозов. Макарін М.Д. проінформував присутніх про роботу районного відділу щодо  розшуку та доставці в районний військовий комісаріат призовників, які ухиляються від призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань. Також він зауважив, що начальникам ВОС сільських рад району необхідно більш якісно підходити до оформлення документів та складання актів та протоколів. Буюклі П.М. у своєму виступі  зауважив, що велика кількість актів складається з грубими порушеннями. Необхідно провести заняття з начальниками ВОС щодо правильності оформлення документів для подання на розшук або доставку призовників до районного військового комісаріату.  О. Гранич запропонував затвердити заходи щодо покращення ситуації з призовом на строкову військову службу в Арцизькому районі.

На нараді було порушено питання  про організацію інформаційно – пропогандистського забезпечення звільнення з військової служби військовослужбовців у запас та зарахування їх до військового оперативного резерву першої черги. З цього приводу виступив В. Добряков.

К.Морозов запропонував затвердити заходи  інформаційно – пропогандистського забезпечення звільнення з військової служби військовослужбовців у запас та зарахування їх до військового оперативного резерву першої черги.

В цей же день під головуванням голови районної ради Бузіяна І.І. у районній раді  відбулась  семінар – нарада  міського та сільських голів, секретарів та начальників військово облікових столів міськсільрад.