ПРОТОКОЛ №3 засідання громадської ради при Арцизькій районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ №3
засідання громадської ради при Арцизькій районній державній адміністрації

 

м. Арциз                                                                          11 січня  2019 року
велика  зала                                                                         10.00г.

 

На зборах присутні: члени громадської ради – Завальнюк Л.В.,  Дерменжи Г.М., Думбрава А.С.,  Станкова М.М., Дойжа О.В. Петров М.І., Степаненко О.А.,   Ладо І.А., Царьова Л.П., Узун С.І.  

Запрошені: Парпуланський С.А. – голова Арцизької РДА, Дімова С.П. - завідувач сектору взаємодії з громадськістю РДА,  представники ЗМІ.

Відсутні: - Голобородова З.К., Донкоглова Л.Т., Буркут А.С., Шачнева І.М., Турчинович C.В., Сердюк Н.В, Пеліван Є.К., Живора А.В.

Відкрив збори  Ладо І.А. – голова громадської ради при Арцизькій районній державній адміністрації, який запропонував наступний порядок денний.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1) Обговорення та надання пропозицій Арцизької районній державній адміністрації для складання Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік.

 

1. Слухали: Про обговорення та надання пропозицій Арцизькій районній державній адміністрації для складання Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік.

Доповіла: Дімова С.П. - завідувач сектору взаємодії з громадськістю РДА

Виступили: Петров М.І., член Громадської ради, запропонував включити в план питання щодо моніторингу стану пасажирських перевезень в Арцизькому районі.


Узун С.І., член Громадської ради запропонував у подальшому на кожному засіданні інформувати членів ради про результати розгляду питань внесених до орієнтовного плану.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Запропонувати Арцизькій районній державній адміністрації включити до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік пункт щодо моніторингу стану пасажирських перевезень в Арцизькому районі

3. На кожному засіданні інформувати членів ради про результати розгляду питань внесених до орієнтовного плану.

           «За» -  10   «Проти»  -  0    «Утримались»  -  0


Голова
громадської ради                                                                                           І.А.Ладо