ЗВІТ про роботу Громадської ради при Арцизькій районній державній адміністрації за 2018 рік

Протягом 2018 року відбулось 2 засідання Громадської ради при Арцизькій районній державній адміністрації (далі – ГР), які проходили в приміщенні малої зали районної ради.   

На першому засіданні було обрано керівний склад ГР, обрано лічильна комісія ГР.

Крім того, на засіданнях розглядались питання соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району, стан функціонування системи освіти та культури, медичної галузі, фізкультури та спорту.

Протягом звітного періоду було повністю розглянуто питання, передбачені орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік.

Досить детально було розглянуто питання про хід реалізації в Арцизькому районі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», про хід виконання районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2016-2018 роки, про реформування медичної галузі Арцизького району. Та розглянуті питання щодо  надання адміністративних послуг населенню Центром адміністративних послуг, заслухано інформацію щодо отримання державної допомоги «Пакунок малюка» на території Арцизького району, та розглянуто актуальні проблеми життєдіяльності Арцизького району.

Крім того, голова та члени Громадської ради приймали участь у відзначенні державних свят.

Діяльність Громадської ради постійно висвітлювалась в районній газеті «Арцизские вести», на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації.

 

Голова Громадської ради при
Арцизькій районній державній
адміністрації                                                              І.А. Ладо