Доручення голови Арцизької районної державної адміністрації від 05.02.2018 № Д/01-13/1а

 

УКРАЇНА 

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ 

АРЦИЗЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

 

                 05.02.2018                                                          № Д/01-13/1а

 

 м. Арциз

 

 

         Відповідно до ст.ст. 13, 37, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», для забезпечення організації та підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання складу громадської ради створити ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Арцизькій районній державній адміністрації.

  1. Створити ініціативну групу у складі:

ЖОСАН
Людмила Петрівна

-         головний спеціаліст з питань організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату

райдержадміністрації

 

ЗАВАЛЬНЮК
Людмила Володимирівна

- голова Арцизької районної ради ветеранів Одеської області

 

ДУМБРАВА
Алла Сергіївна

- голова Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Заступ» (за соціальну трудову українську перспективу)», ГО «Заступ»

 

СТЕПАНЕНКО
Олександр Анатолійович

 

-         радник голови Арцизької райдержадміністрації з гуманітарних питань

 

 

2. Ініціативній групі визначити дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах.

3. Визначити особою відповідальною за оприлюднення на офіційному веб-сайті Арцизької районної державної адміністрації повідомлення підготовленого ініціативною групою про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та своє прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону, головного спеціаліста з питань організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату райдержадміністрації Жосан Л.П.

4. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                         С.А.Парпуланський