08.05.2020

Підприємцям першої та другої групи платників єдиного податку виплатять допомогу на дітей

З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року №329 затверджено «Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку».

         Допомога на дітей призначається і виплачується ФОП першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на   загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи  - підприємця. Призначається допомога на період карантину та на один місяць після дати його відміни одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р.

        Для призначення допомоги  на дітей заявник подає/надсилає до органу соціального захисту населення:

-         заяву за встановленою формою;

-         рахунок відкритий в установі уповноваженого банку;

-         копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

-         довідку з Пенсійного фонду  за формою ОК-7;

-         копія паспорту, РНОКПП, реєстрація місця проживання заявника.

Допомога на дітей не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня».

        За додатковою консультацією пропонуємо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: м. Арциз, вул. Будівельників, 15 б.,  за телефоном 3-11-02.