15.04.2020

До відома осіб з інвалідністю

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 ,,Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами) (далі – Постанова № 211) визначено заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зазначеною постановою дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних та інших засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

З огляду на зазначене та з метою недопущення погіршення на період карантину стану здоров’я та умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю управління соціального захисту населення:

  1. У разі самостійного звернення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або їх законного представника до управління соціального захисту населення з метою взяття на облік для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та/або видачі направлення для забезпечення ТЗР:

- при повторному забезпеченні ТЗР формує електронне направлення в Централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ), оригінал направлення долучає до особової справи де воно буде зберігатися до подальшого відправлення на підприємство, яке самостійно обрала особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законний представник, а скан-копію направлення направляє на обране підприємство. В подальшому відправлятиме зазначені оригінали направлень на обрані підприємства після закінчення карантину;

- при первинному забезпеченні ТЗР особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи – приймає документи для взяття на облік, в тому числі засобами поштового зв’язку.

2. Управління забезпечує прийом договорів на виготовлення та забезпечення ТЗР від підприємств, що здійснюють виготовлення, постачання, ремонт та технічне обслуговування цих засобів, а також актів виконаних робіт.

У разі звернення осіб до управління їх прийом проводиться виключно з урахуванням з урахуванням вимог Постанови № 211.