01.07.2020

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

  25 червня 2020 року   голова Арцизької райдержадміністрації Денис Байлук провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини  райдержадміністрації.

      На порядок денний було винесено питання про:  надання дозволу Арцизької районної державної адміністрації, як органу опіки та піклування, на визначення прізвища новонародженої дитини при реєстрації її народження;   призначення  піклувальника  над дитиною-сиротою; постановку на облік 7-ох дітей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах;   розгляд  обставин  щодо  взяття та зняття  з соціального супроводу  сімей з дітьми  Арцизьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

      Також розглянуто та затверджено  індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка перебувають у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

       Основним нашим завданням, зазначив Денис Байлук, є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, сімейне виховання. Тож комісія з питань захисту прав дитини завжди діє виключно в інтересах дітей, відповідально вивчаючи кожний конкретно взятий випадок, питання. 

           Розглянувши питання порядку денного, комісія прийняла відповідні рішення.

 

      Джерело інформації: служба у справах дітей Арцизької районної державної адміністрації.