20.05.2020

У СЕРЦЯХ ДІТЕЙ Є ВІРА В ТЕ, ЩО ЇХ ЗНАЙДЕ ХОРОША СІМ'Я

      На первинному обліку служби у справах дітей Арцизької райдержадміністрації перебувають діти, позбавлені батьківського піклування, рідні між собою: Аліса 2009 року народження, Валерія 2013 року народження, Мирослава 2016 року народження. Діти потребують термінового влаштування до сімейних форм виховання. 
     Аліса - доброзичлива, старанна, здібна, охайна (завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом), комунікабельна, спокійна, приймає активну участь в заходах. Валерія - активна, життєрадісна, контактна, здібна, любить творчі заняття, Мирослава – спокійна, лагідна, контактна, допитлива, весела.

     Так склалося, що на даний час вони знаходяться в дитячих державних закладах, але дуже хочуть у родину.

      Діти мають на обліку з усиновлення сестру, Діану, 2004 року народження, яка навчається на І- ому курсі професійного аграрного ліцєю та перебуває на повному державному забезпеченні.

     Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні. В нашій країні дуже багато дітей, які мріють про маму і тата. І саме Ваша сім’я може стати для такої дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне. А Ви навчите її більше усміхатися, любити людей і бути щасливою. У серцях дітей є віра в те, що їх знайде хороша сім'я.

     Для отримання більш детальної інформації можна звертатись в службу у справах дітей Арцизької районної державної адміністрації, яка знаходиться за адресою: м. Арциз, вул. Соборна, 46.

АЛІСА ПАВЛОВСЬКА

ВАЛЕРІЯ ПАВЛОВСЬКА

МИРОСЛАВА ПАВЛОВСЬКА