11.11.2019

Спільний профілактичний рейд в м.Арциз, с.Виноградівка, с.Плоцьк, с. Павлівка

05 листопада 2019 року, з метою обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, працівниками служби у справах дітей Арцизької райдержадміністрації  Мінчевим А.І. та Чебан О.С, спільно із інспектором  ювенальної превенції СП Арцизького ВП ГУНП в Одеській області  Разнован К.А., фахівцем Арцизького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Волковою Л.Х. та секретарем виконкому Виноградівської сільської ради  Бочевар М.Г. було проведено профілактичний рейд  на території Виноградівської сільської ради.

    У ході проведення рейду в с.Виноградівка(4 сім’ї), с.Плоцьк( 1 сім’я), с. Павлівка(2 сім’ї)  здійснено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які знаходяться, під опікою,піклуванням в сім’ях громадян.   З батьками, опікунами, піклувальниками були проведені бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім’ї та попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.

       За підсумками  відвідування складено відповідні акти обстеження умов проживання, протоколи бесід з батьками та дітьми, відібрано пояснення.

       Батьків, які не виконують батьківських обов’язків притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення передбаченого ст. 184 КУпАП та попереджено про наслідки в разі подальшого невиконання обов’язків щодо виховання дітей.