06.11.2019

Спільний профілактичний рейд в с.Нові Каплани, с.Василевка

01.11.2019 року за ініціативи Арцизького ВП ГУНП в Одеській області було організовано та проведено профілактичний рейд  на території виконкому Новокапланської сільської ради. До рейдової групи увійшли: дільничний офіцер поліції сектору превенції Арцизького  ВП ГУНП в Одеській області Георгієв І.І., інспектор ювенальної превенції сектору превенції Арцизького  ВП ГУНП в Одеській області Разнован К.А.,  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Мінчев А.І., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Чебан О.С., секретар виконкому Новокапланської сільської ради Стрезева Т.Ф.

      Під час відвідувань учасниками рейду особлива увага приділялася  побутовим умовам проживання, наявності у дітей засобів гігієни, одягу, продуктів харчування, відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів та шкіл.

      Нічого зайвого, надприродного учасники рейдової групи не вимагали, просто намагалися пояснити, переконати в тому, що матері трьох дітей, яка тривалий час знаходиться на заробітках в м.Одеса, необхідно повернутися додому, оформити паспорт старшій доньці.

      У другій родині, звернулися з проханням до матері дітей припинити пиячити, прибрати в кімнатах навести порядок.

     У наступній сім'ї, яку ми відвідали, батьки виховують та утримують  3-х дітей, однак і тут довелося пояснювати матері, що їй необхідно викинути сміття, яке накопичилося в першій кімнаті, підмести, помити брудний посуд на кухні, прибрати купу сміття, яка знаходиться посеред двору

      . В ході проведення рейду було обстежено 6 сімей, в яких виховується 15 дітей. Під час рейду фахівцями проведено профілактичні бесіди, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.