04.05.2020

Піклування про дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

        В умовах проведення в Україні карантинних заходів, які передбачають цілодобове перебування дітей вдома, зростає ризик незабезпечення першочергових потреб дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

      Зважаючи на необхідність, 29 квітня  2020 року працівники служби у справах дітей  районної державної адміністрації здійснили цільовий виїзд у село Виноградівка, де разом з головою виконкому сільської ради відвідали дітей, які  перебувають у складних життєвих обставинах та  за допомогою благодійного  фонду “Доброе начало”” роздали їм продуктові набори.

      Також під час відвідання родин, в яких виховуються діти,  з батьками проведена інформаційно-роз’яснювальна бесіда щодо здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної інфекції, дотримання правил карантину і рекомендацій з профілактики розповсюдження коронавірусу.

     Від імені дітей, батьків, служба у справах дітей районної державної адміністрації  висловлює подяку благодійному фонду «Доброе начало» (керівник Петро Ємельянов) за оперативне надання допомоги дітям, ініціативу та небайдуже ставлення до них! Дякуємо за добре серце та увагу до дітей Арцизького району!