06.04.2015

Скоро літо!

      Організація туристських подорожей, цікавих зустрічей на протязі року та літніх оздоровчих таборів займають чільне місце в системі безперервного виховання  у роботі Арцизького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Туристична подорож, оздоровчий табір, навіть на короткий термін перебування в них, надає надзвичайно широкі можливості не лише для відпочинку та оздоровлення, а й для набуття дітьми та молоддю досвіду самовизначення, самореалізації, задоволення потреби в самооцінці, самоствердженні, реалізації творчого потенціалу, набутті досвіду міжособистісного спілкування.

    Оздоровлення молоді сприяє покращенню її фізичного та психічного стану. Активні форми екологічного, патріотичного виховання, створення норм етичного співіснування та спілкування молоді, створення природних умов виникнення міцної дружби між підлітками мають велике значення для морального та фізичного загартування, адаптації молоді у дорослому житті, подолання негативних явищ у молодіжному середовищі.

     Рівень життя в Україні поки що не дозволяє більшості дітей мандрувати за туристичними путівками. Це дуже дороге задоволення, та  і цікавих програм при участі в таких заходах як правило не передбачається. В основному люди платять за .проживання та їжу, а в найкращому разі за деякі екскурсії. А решта часу – робіть що заманеться.

       Метою  нашого щорічного проекту є патріотичне виховання і оздоровлення дітей і підлітків півдня  Одеської області, розвиток дитячого туризму, зміцнення дитячого скаутського центру у  м.Арциз, популяризація та розвиток  фізичної культури, альпійських видів спорту, туризму.

      Основна цільова група  – це діти шкільного віку приблизно від 8 до 16 років. (діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, малозабезпечених сімей, діти-сиріти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з сімей вимушених мігрантів, діти військових  зони АТО).  Волонтери - скаутські лідери - це молоді педагоги, та учні старших класів, а також бажаючі займатися мовною практикою, туризмом та скаутингом

     Табір  – це перш за все зустріч однодумців, спілкування соціально активної молоді та старт нових ідеї та проектів. Саме тому у програмі табору кожен учасник зможе знайти ту справу, яка буде відповідати його інтересам.

 

                                                                                                                                                                                                                          Арцизький РЦСССДМ