23.10.2017

Працівники Арцизького районного центру СССДМ розпочали роботу за Програмою «Сприяння просвітницькі роботі «рівний-рівному»

Працівники Арцизького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з  вересня 2017 року  розпочали  роботу за Програмою «Сприяння просвітницькі роботі «рівний-рівному» СЕРЕД МОЛОДІ України щодо здорового способу життя». Програма   спрямована на формування здорового способу життя у дітей та молоді і рекомендована до впровадження . Робота за програмою передбачає використання інтерактивних методів навчання і проводиться у формі соціально-просвітницького тренінгу.

У межах тренінгів буде організовано краєзнавчо-туристичні подорожі для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Програма містить тренінг-курс, який складається з п’яти частин (модулів). При підготовці до роботи спеціалісти проходили семінар-тренінг, під час якого опрацьовували усі модулі тренінг-курсу, а також принципи і засади концепції «Рівний –рівному» та методичні рекомендації щодо проведення тренінг-курсу для підлітків.