25.11.2019

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи фахівців Арцизької районної філії ООЦЗ

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи фахівців Арцизької районної філії ООЦЗ.       Завданням профорієнтаційної роботи з учнями є підготовка їх до свідомого вибору професії. Важливу роль у профорієнтації учнів відіграють професіографічні екскурсії, майстер – класи, зустрічі з представниками тієї чи іншої професії  та з представниками навчальних закладів.

Саме 22 листопада під час проведення профорієнтаційного уроку  з учнями 11 класів Арцизької ЗОШ І – ІІІ ст. №5 відбулась зустріч з представником Одеської юридичної академії. Свій навчальний заклад презентував студент другого курсу  судово - адміністративного факультету Ілля Медведников. Під час заходу майбутні абітурієнти дізнались, що у ВНЗ функціонують 7 факультетів, а також магістратура державної служби, аспірантура і докторантура, юридичне училище. Також представник ВНЗ ознайомив з умовами вступу, умовами навчання, умовами проживання та студентським дозвіллям. Родзинкою навчального закладу є те, що всі бажаючі студенти мають можливість з першого курсу відвідувати лекції з правових дисциплін англійською, німецькою та французькою язиках, що відкриває для випускників можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.