23.04.2020

Фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Вчора, 22 квітня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину”.

Постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати.

Ця допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цієї допомоги малі та середні роботодавці можуть звертатися до центрів зайнятості.

 “Ми закликаємо усіх роботодавців не звільняти людей, зберігати робочі місця. У разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників або так званого часткового безробіття, Уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату. Своїми рішеннями ми прагнемо максимально сприяти збереженню зайнятості та запобігати зростанню безробіття у період карантину та після нього”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

 Реєструйтеся на нашому сайті: ➡ https://ode.dcz.gov.ua
для Вас тут лише найактуальніша інформація стосовно працевлаштування та реєстрації у службі зайнятості , яка постійно оновлюється.