10.02.2020

Арцизька районна філія Одеського обласного центру зайнятості інформує

15 січня  відбувся  захід з орієнтації шукачів роботи на військову службу за контрактом. Про особливості проходження військової служби за контрактом учасники заходу мали можливість дізнатися безпосередньо від представника військової частини.

21 січня  відбулась робоча зустріч директора філії Парасковії Кутирьової з начальником Південного відділення комплектування ІВЦ НГУ підполковником Денисом Лавренко та старшим офіцером, майором Сергієм Ящишиним з питання організації профорієнтаційної роботи з учнями 10 – 11 класів щодо вступу до Національної академії Національної гвардії України та правил відбору на військову службу за контрактом до лав Національної гвардії України.

30 січня відбулося засідання круглого столу з представниками Відділу з питань оплати праці Головного управління Держпраці в Одеській області, представниками Управління соціального захисту населення Арцизької РДА,  начальником Арцизького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління ПФУ в Одеській області та представниками роботодавців.