21.12.2019

Арцизька районна філія ООЦЗ постійно розширює свій спектр надання інформаційно-консультаційних послуг безробітним, шляхом залучення соціальних партнерів до інформаційних семінарів.

21 грудня в приміщенні Арцизької районної філії було проведено Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості за участю начальника Арцизького відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України Одеської області Ірини Муравйової.

Провідний фахівець з питань зайнятості Римма Українець ознайомила присутніх з переліком послуг служби зайнятості, правами та обов'язками безробітних, згідно ЗУ "Про зайнятість населення" та "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".

В своєму виступі Ірина Василівна акцентувала увагу на важливості легальної зайнятості та дотриманні роботодавцями основних гарантій в оплаті праці найманим працівникам, роз’яснила умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та заробітної плати. Пояснила як отримати інформацію про страховий стаж, сплачені страхові внески, переглянути дані через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

По завершенню семінару всі присутні отримали інформаційні буклети.