16.10.2018

Заходи Головного управління ДФС в Одеській області спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

Сьогодні, по всій Україні активно проходить кампанія по детінізації ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Органи фіскальної служби на Одещині на постійній основі провадять заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, так як детінізація ринку праці – один із резервів наповнення державного бюджету за рахунок залучення до оподаткування тіньових заробітних плат.

Так, фахівці фіскальної служби в Одеській області беруть участь у робочих групах, з метою виявлення найманих працівників, які працюють неофіційно та залучення їх до оподаткування.

Заходи ДФС з виявлення порушників податкового законодавства в частині виплати заробітної плати – один з кроків захисту інтересів найманих працівників.

Адже, офіційне працевлаштування – захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення.

До того ж, неофіційно працевлаштована особа позбавлена законодавчого захисту та залежить від роботодавця, його дій по відношенню до працівників.

Крім того, в Одеській області працює мобільний додаток «Legal Work», який покликаний виявляти факти порушення роботодавцями законодавства про працю при виплаті заробітної плати.

                                                                                       Головне управління ДФС в Одеській області