18.10.2018

До уваги споживачів товарів (робіт, послуг)!

Головне управління ДФС в Одеській області інформує, що ДФС України реалізовано новий електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд фіскального касового чеку, що формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронний фіскальний чек, створений новітніми РРО.

Сервіс знаходиться у відкритій частині  Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести: фіскальний номер РРО дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою.

Якщо ви не знайшли свого е-чека в системі, зробіть його фото та надішліть за адресою infozvit@sfs.gov.ua. ДФС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи, та вжито відповідних заходів.

Також, у разі виявлення порушень порядку проведення розрахунків для забезпечення оперативного реагування щодо відсутності розрахункових документів у відкритій частині  Електронного кабінету, просимо інформувати ГУ ДФС в Одеській області за телефоном (0482) 34-49-70.

Головне управління ДФС в Одеській області