Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення 
про оприлюднення проекту розпорядження
 «Про утворення комітету з визначення підприємств (організацій),що здійснює функції робочого органу та затвердження Умов проведення конкурсу в Арцизькому районі». 

Відповідно до пункту 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських  автобусних маршрутах загального користування відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації підготовлено для оприлюднення проект розпорядження голови районної  державної адміністрації «Про утворення комітету з визначення підприємств (організацій),що здійснює функції робочого органу та затвердження Умов проведення конкурсу в Арцизькому районі».
Проект цього регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. 
Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної  державної адміністрації підготовлено з метою одержання зауважень та пропозицій.
Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця: 
-  відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації на поштову адресу (вул. Орджонікідзе, 46 м .Арциз, 68400);
- Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на електронну адресу (
mail @dkrpgov.ua), або поштову адресу (вул.Арсенальна, 89/11, м.Київ, 01011).
Довідки за телефоном:  3-16-41