09.10.2019

Збереження здоров’я і життя дітей в пріоритеті педагогів Арцизького району

У середу,  9 жовтня,  відбулося засідання наради директорів закладів освіти. Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних освітянських питань, ключовим з яких стало питання організації харчування.

На заході була присутня перший заступник голови Арцизької райдержадміністрації Бахчеван Тетяна Дмитрівна, яка  зосередила увагу керівників шкіл на першочерговості збереження здоров’я і життя дітей, необхідності посилення заходів із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед учнів шляхом організації якісного гарячого харчування у закладах.  Також наголосила на необхідності особистої ревізії з боку керівників ЗШ за дотриманням санітарно-гігієнічних норм на харчоблоках та відмітила важливість контролю за дотриманням норм закладки продуктів.

Цікава та жвава дискусія розгорнулася між учасниками зібрання навколо питання щодо фактичного стану харчування дітей у закладах, виконання норм харчування та вимог щодо постачання харчових продуктів та продовольчої сировини до закладів освіти. Керівник централізованої бухгалтерії Гобечія Лалі Шарденівна нагадала директорам, медичним сестрам та комірникам закладів  про нормативно-правову базу, основні документи, які ведуться під час організації харчування.

Загалом нарада керівників закладів освіти пройшла результативно та у плідній співпраці.