11.10.2018

Заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин перевірив хід виконання ремонтних робіт в Арцизькому МНВК

10 жовтня Арцизький район відвідав заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин. Протягом дня у рамках робочої поїздки він узяв участь в офіційному відкритті шкільного стадіону в Арцизької школі №5 та відвідав Арцизький аграрний ліцей, де вручив ключі від сучасного трактора англійського виробництва з чотирикорпусним оборотним навісним плугом

Також заступник губернатора разом з головою Арцизької РДА Сергієм Парпуланським відвідав Арцизький міжшкільний навчально-виробничий комбінат, у будівлі якого з 15 вересня почалися ремонтні роботи. За задумом очільника району, після реконструкції Арцизький МНВК має перетворитися на унікальний багатофункціональний навчальний центр.

В оновленому МНВК відкриються експедиційна школа, літні мовні табори, музей цікавої науки, діти займатимуться робототехнікою, автосправою, ставитимуть досліди, винаходитимуть і експериментуватимуть, а також пізнаватимуть тонкощі різних наук, таких як фізика, біологія, хімія, інформатика.

На даний час у будівлі йде демонтаж старої підлоги, укладається нова покрівля, також паралельно проводяться підготовчі роботи з благоустрою території МНВК. Згідно з проектом, у дворі будуть розміщені басейн, автодром, спортивний майданчик-трансформер, який можна буде використовувати для гри у великий теніс, баскетбол, волейбол.

На перетворення і модернізацію навчально-виробничого комбінату обласною радою з державної субвенції було виділено понад 8 млн гривень. Реалізацію проекту було включено в інноваційний план перетворень голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».