15.05.2020

З 13 по 15 травня 2020 року відбулась нарада з головами виконкомів сільських рад

2020 рік приніс нові випробування для народу України,  у тому числі і для сільськогосподарських виробників.  Цьогорічна зима виявилася практично безсніжною та рекордно теплою. На фоні довготривалої осінньої посухи, коли основний наш хліб – озимі зернові культури довелося сіяти в сухий ґрунт.

Втрата чи недоотримання врожаю ставить під загрозу можливість господарств розрахуватися з власниками за оренду паїв, своєчасно виплачувати заробітну плату  та відповідно до неможливості наповнення бюджетів всіх рівнів.

Не менш впливовим фактором недоотримання доходів місцевими бюджетами стали карантинні обмеження, а саме звільнення від сплати податків в період карантину.

Беручи до уваги  ситуацію, яка склалася з наповненням місцевих бюджетів Арцизькою районною державною адміністрацією під головуванням голови Дениса Байлука з 13 по 15 травня 2020 року згідно графіку проведено наради з головами виконкомів сільських рад.

За результатами обговорення прийнято низку рішень та визначено терміни виконання заходів головами виконкомів сільських рад.