12.02.2020

Як стати учасником державної програми "Доступні кредити 5-7-9%": переваги та ризики

Що потрібно знати перед тим, як йти в банк за отриманням доступного кредиту під 5, 7 або 9%? Де отримати консультацію тим, хто вперше стикається з кредитуванням бізнесу? Про які ризики краще знати заздалегідь і які переваги прорахувати?

З 1-го лютого в Україні стартувала державна програма "Доступні кредити 5-7-9%". Ця програма державної підтримки мікро- та малого бізнесу дає можливість підприємцям отримати до 1,5 млн грн кредиту під 5, 7 або 9% для створення або розширення власного бізнесу. Уряд визначив механізм використання бюджетних коштів у межах діяльності Фонду розвитку підприємництва.

Про те, як стати учасником програми, хто може отримати кредит під мінімальну ставку 5%, за що знижують ставку тим, хто вже отримав кредит, а також на що потрібно звернути особливу увагу, подаючи банку заявку на кредитування, та де і коли можна буде проходити безкоштовні курси для підприємців, Delo.ua розпитало Олександра Бабія, консультанта з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку МСП при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

https://youtu.be/MtKKUFY5-1g