01.07.2020

"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

Цьогоріч у рамках “Великого будівництва” в Одеській області буде побудовано та відремонтовано вдвічі більше доріг, ніж у 2019-му. Це близько 133 км. Регіон отримав 2,7 млрд грн з держбюджету на реалізацію цієї програми”, - сказав Криклій.

         На ремонт доріг державного значення буде спрямовано майже 1,9 млрд грн, що у півтора рази більше, ніж минулого року. Ще 54 км автошляхів в області планується відновити за рахунок коштів, залучених під державні гарантії.

         На оновлених дорогах будуть встановлені сучасні комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі»).

Ремонтуються  не лише дороги. Один зі стратегічних об'єктів дорожньої інфраструктури Одеської області – міст через Хаджибейський лиман, розташований на автошляху М-05 “Київ-Одеса”. Його капремонт був розпочатий у 2008-му. У 2019-му цей проєкт був реанімований. Можливо до кінця цього року будуть завершені роботи на правій стороні мосту і відновиться рух на трьох смугах.

         В Арцизькому районі в рамках зазначеного проєкту  реалізуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О160202 Арциз – Виноградівка – Спаське, км 1+400 - км 16+880 (окремими ділянками).

         Наразі на дорозі працює грейдер: розширюється дорожнє полотно, ріжуться завищенні узбіччя, влаштовуються кювети.

         Ремонті роботи на визначеній дорозі ведуться силами ПП "ПОЛТАВАБУДЦЕНТР", які були визнані переможцями торгів на виконання робіт по вищезазначеному проєкту.