08.11.2018

Відбулась розширена апаратна нарада в Арцизькій райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Парпуланського у середу, 7 листопада 2018 року, відбулася чергова апаратна нарада за участю керівників структурних та територіальних підрозділів РДА, районного відділу поліції, Арцизького РЕМ, «Укрдержспоживслужби», військового комісару району та ДСНС.

На початку засідання Сергій Парпуланський представив учасникам засідання  тимчасово виконуючого обов’язки начальника Арцизького відділу поліції Олександра Кучугура, який був переведений з Усатівського відділення поліції Біляївського ВП ГУНП та з 1 листопада приступив до виконання службових обов’язків в Арцизькому районі. Олександр Кучугуру доповів про криміногенну ситуацію в районі та запропонував ряд заходів, що сприятимуть покращенню криміногенної статистики.

 Сергій Парпуланський звернув увагу доповідача та присутніх на питання, яке розглядалось на засіданні громадської ради, зокрема, на ситуацію, що склалася з паркуванням автомобільного транспорту вздовж вул. Соборної (біля ринку). Олександр Кучугуру узяв інформацію до відома та повідомив, що незабаром буде вжито відповідні заходи задля вирішення цього питання.

Далі очільник РДА звернувся до керівника Арцизького РЕМ В’ячеслава Іванова з питанням щодо збільшення періоду користування пільговим тарифом на електроенергію у разі користування нею при опаленні житла. Нагадаємо, наразі пільговий період діє з 1 жовтня до 31 квітня з лімітом 3000 кВт*г на місяць. В’ячеслав Іванов зазначив, що вирішення цього питання належить до компетенції уряду. Сергій Парпуланський надав доручення  в.о. начальнику відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Тетяні Дєбєляк підготувати звернення до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо подовження пільгового періоду, оскільки у районі відсутня можливість користування природним газом для опалення.

Начальник міжрайонного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Гуцан доповів про повну готовність до зимового періоду, а саме про повне облаштування пересувного пункту та готовність усієї спеціальної техніки до роботи в екстремальних ситуаціях.

В ході бесіди було вирішено, що необхідно закупити додаткову палатку для організації пункту обігріву. Голова РДА взяв реалізацію цього питання на особистий контроль.

Військовий комісар Арцизького військкомату Батир Маліков поінформував учасників наради про хід кампанії з військового призову. Так, наразі план із призову на строкову службу в армії виконано на 42%, тобто із запланованих 26 осіб до лав Збройних Сил України з Арцизького району відправлено 12 призовників. Сергій Парпуланський надав доручення т.в.о начальника Арцизького відділу поліції Олександру Кучугурі звернути увагу на відпрацювання списку ухильників від служби в армії та спільно з військкоматом проводити роботу з виявлення та притягнення до відповідальності всіх, хто причетний до переховування ухильників від строкової служби в ЗСУ.

В.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Тетяна Дєбєляк у своїй доповіді, зокрема, зазначила, що опалювальний сезон 2018/2019 рр. в районі розпочато. Всі шкільні та дошкільні заклади освіти повністю забезпечені вугіллям. Відділом проводиться робота з підрахунку кількості пільговиків, які користуються громадським транспортом у межах району. Ці дані необхідні для розрахунку суми компенсації за перевезення пільгової категорії пасажирів. 

У ході своєї доповіді головний лікар центральної районної лікарні Євгеній Челак повідомив, що у закладі також розпочато опалювальний сезон, забезпеченість вугіллям становить 100%. Додатково на базі Арцизької ЦРЛ облаштовується пункт обігріву, який буде працювати протягом зими. Також керівник районної лікарні зазначив, що наразі розглядається можливість придбання квартири для прибулих з інших регіонів медичних працівників, кошти на яку були виділені з районного бюджету в рамках районної програми «Кадри». Крім того, іде активний пошук молодих спеціалістів для роботи в Арцизькій ЦРЛ у рамках вищезазначеної програми. Стосовно ремонту приймального відділення Евгеній Челак повідомив, що незабаром очікується прибуття бригади будівельників, які розпочнуть ремонтні роботи.

Начальник сектору з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Світлана Ангурян доповіла про процес укладання договорів з фермерами та підприємствами відносно залучення їхньої техніки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із виникненням снігових заметів, та компенсації за використане пальне під час розчищення автомобільних шляхів у зимовий період. Наразі такі договори укладено з 13 фермерськими господарствами.

 Директор КП «Арцизьке районне будівельно-комунальне підприємство» Ігор Ладо відзвітував про перебіг будівельних робіт, якими займається комунальне підприємство. Наразі завершується будівництво паркану в Арцизькій загальноосвітній школі №4-ліцей, незабаром буде встановлено шафи в приміщенні шкільного тиру Арцизької ЗОШ №5, закінчуються ремонтні роботи у школі с. Плоцьк.  

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Стоянова у своїй доповіді зазначила, що замовлені парти для початкових класів НУШ прибудуть 17 листопада, також на цю дату заплановано отримання залишків учбового матеріалу для Нової Української Школи.

Начальник Арцизької філії Одеського обласного центру зайнятості Поліна Кутирьова поінформувала присутніх, що у зв’язку із закінчення сезону збору вражаю на облік у центрі зайнятості активно стають мешканці району, які працювали на сезонних роботах.

В.о. начальника управління соцзахисту Арцизької РДА Римма Попаз у ході своєї доповіді зазначила, що наразі існує проблема із заборгованістю по виплаті субсидій, але проблема вирішується. Управління працює у штатному режимі.  

Начальник управління агропромислового розвитку Арцизької РДА Світлана Ільченко доповіла про роботу з боржниками зі сплати земельного податку згідно з державним реєстром фізичних осіб-платників податків.

Радник голови райдержадміністрації, директор районного ЦСССДМ Олександр Степаненко надав присутнім інформацію про недавній семінар для психологів з проблематики суїциду серед молоді району, де, зокрема, було розглянуто основні ознаки суїцидальної поведінки підлітків. 

Вирішено провести робочу нараду психологів спільно з головою РДА.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Арцизькому районі Володимир Ільченко доповів, шо наразі проводяться планові щеплення тварин проти сибірської виразки. Управління працює в штатному режимі.

Тетяна Філіпова, керівника апарату РДА повідомила що усі підрозділи РДА працюють у штатному режимі, доручення голови райдержадміністрації виконуються в повному обсязі.

По завершенню апаратної наради головою РДА було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, а також звернуто їх увагу на обов’язковість виконання повноважень, покладених на них відповідно до чинного законодавства.