26.12.2019

В Арцизькому районі з’явився супервізор

Міністерство освіти та науки України розробило нововведення для "Нової української школи". Відтепер учителі отримуватимуть професійну підтримку від супервізорів.

Для педагогів, які вже залучені до Нової української школи, впроваджено систему супервізії. Це професійна підтримка вчителів, яка допоможе реалізовувати цілі реформи, долати труднощі та рости професійно.

Відповідний наказ №1313 затверджено у Міністерстві освіти і науки 18 жовтня 2019 року.

Це ще один інструмент, який дозволить педагогам розвивати свої професійні навички та особистісні якості. Важливо розуміти, що супервізія – це не перевірка чи контроль. Супервізор – це наставник і консультант, який допоможе, підтримає, навчить новому та поділиться досвідом.

Метою супервізорів є професійний та особистісний розвиток педагогів. У нашому районі сертифікат супервізора отримала завідувачка методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Арцизької райдержадміністрації Алла Римарчук, яка допомагатиме вчителям долати професійні труднощі, протидіяти стресу, запобігати професійному вигоранню, зміцнювати позитивну самооцінку та налагоджувати педагогіку партнерства.