07.11.2019

В Арцизькому районі пройшов місячник шкільних бібліотек

     Упродовж жовтня 2019 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек в закладах загальної середньої освіти Арцизького району проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».
Розпочався Місячник з інформаційного повідомлення про план проведення заходів на загальношкільних лінійках,  а також висвітленням тематичних матеріалів на стендах «Бібліотека інформує».

     Майже всі заходи проводились у співпраці із педагогічним колективом школи. За цей час для читачів було проведено чимало цікавих та змістовних заходів, які були спрямовані на популяризацію дитячого читання, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу учнів. Це й конкурси листівок, малюнків, закладок, бібліотечні уроки, бесіди, тематичні виставки та полиці, день бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо», буккросинг «Передай книжку другу», акції «Подаруй книгу бібліотеці», бібліоперфоменс «Літературні герої у бібліотеці»,  дублер-шоу «Бібліотекар на час». Також в рамках місячника проходив Флешмоб «Школа з книжкою», інтерактивний кардмейкінг, тобто виготовлення листівок, присвячених Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.      Кінцевим завершенням місячника  стала посвята в читачі, де учні 2 –х класів стали справжніми читачами, познайомилися з Королевою книг, літературними героями.

       Активна участь учнів у проведенні Місячника є підтвердженням того, що шкільна бібліотека – це  інформаційно-культурний центр навчального закладу, стратегічний партнер освіти.  Усі заходи були корисними змістовними та цікавими. Адже відомо, що школа – це, насамперед, книга, а книга у школі – це Шкільна бібліотека.