28.10.2019

В Арцизькому районі пройшли заходи у рамках відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Протягом місяця, з метою збереження пам’яті про цю визначну подію, закладами культури Арцизького району проведено низку інформаційно –просвітницьких заходів.

Так, в Арцизькій центральній районній бібліотеці та деяких її філіях для відвідувачів було організовано книжкові виставки, виставки пам’яті, тематичні полиці під назвами «Героїчна Україна. Від минулого до сьогодення», «День визволення України від нацистських загарбників», «Дорогами  мужності і слави», «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів», «75 років визволення України від фашистських загарбників», «Україна в полум’ї війни».

Зокрема, у бібліотеці с. Садове проведено годину історичної правди «Вже мирних літ немало відшуміло», працівники бібліотеки с. Вознесенка підготували інформаційну викладку «Україна в полум’ї війни». Для читачів Деленської бібліотечної філії проведено історико-патріотичну годину «Часи пройшли, роки минули, та ми героїв не забули», а в с. Прямобалка історична година носила назву «Тільки пам'ять не сивіє». Крім того, у філії бібліотеки с. Вознесенка проведено конкурс читців «Дорогами мужності і слави».

Для школярів с. Мирнопілля було підготовлено відеоролик під тематичною назвою «Звільнення України».

Подорожі книгами «Із книжок про війну про бої ми читаємо» організовано філією Павлівської сільської бібліотеки.

У Арцизькій центральній районній бібліотеці спільно з Арцизьким районним відділом філії Центру пробації в Одеській області проведено годину пам’яті «День визволення України від нацистських загарбників».