11.09.2018

В Арцизькій РДА відбулася спільна нарада з приводу початку проведення військового призову «Осінь-2018»

11 вересня в Арцизькій райдержадміністрації пройшла спільна нарада на тему «Проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних сил України ті інших військових формувань».

На засіданні, що проходило під головуванням першого заступника голови Арцизької РДА Олександра Гранича та військового комісара Арцизького РВК Батира Малікова, були присутні сільські голови та спеціалісти з військового обліку у сільських радах Арцизького району.

 Під час наради військовий комісар Арцизького РВК Маліков Б.М. підбив підсумки минулого призову «Весна-2018» та за сумлінне виконання професійних обов’язків і досягнення високих результатів відзначив грамотами найкращих голів сільських рад та спеціалістів, які займаються обліком призовників у сільських радах. Також грамотами Арицзького РВК були відмічені голова Арицзької РДА Сергій Парпуланський, заступник голови Арицзької РДА Олександр Гранич та голова Арицзької райради Юрій Карабаджак.

За період призовного періоду «Осінь-2018», відповідно до плану, Арцизький РВК має відправити на строкову службу 26 чоловік. Тому військовим комісаром у ході засідання були поставлені конкретні задачі сільським головам для стовідсоткового виконання плану з осіннього прозову. Також їм було надано рекомендації щодо якісного ведення призовного обліку і нагадано про особисту відповідальність за ухилення від виконання службових обов’язків та ігнорування вимог законодавства про строкову військову службу.