12.09.2018

В Арцизькій РДА відбулася нарада директорів шкіл Арцизького району

12 вересня голова Арцизької районної державної адміністрації Сергій Парпуланський провів нараду з питань освіти на яку були запрошені  начальник  відділу освіти, молоді та спорту Оксана Стоянова та директора усіх шкіл Арцизького району. 

Під час наради директори шкіл відзвітували про стан підготовки шкіл та  дошкільних  навчальних закладів до осінньо-зимового періоду, також були розглянуті питання стосовно оснащення шкіл необхідною технікою у рамках концепції Нової української школи (НУШ).

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Стоянова поінформувала учасників наради, що ще влітку було оголошено тендер на поставку  905 тонн вугілля (марки АКО (25-100) — 205 т, марки Д (25-200) — 700 т) загальною вартістю 4 071 000,00 грн. Станом на сьогоднішній день вже поставлено 700 тонн вугілля. Додатково оголошено тендер на поставку ще 458,7 тонн вугілля. Загальна кількість наявного вугілля по всіх школах району складає 1 030,876 тонн.
Залишок вугілля в дошкільних навчальних закладах складає 151,502 т, потреба на опалювальний сезон складає 338,32 т. Забезпеченість ДНЗ вугіллям складає 44%.

 Окремо на засіданні було розглянуто питання оснащення шкіл технічними засобами. Як зазначила Оксана Стоянова, одним із останніх придбань, що вже надійшли до шкіл, були ламінатори та ноутбуки. Решта техніки та меблі для Нової української школи будуть надходити до закладів освіти протягом вересня-листопада.

Підбиваючи підсумки наради, Сергій Парпуланський нагадав про особисту відповідальність директорів шкіл за благоустрій закладів освіти та порекомендував звертатися безпосередньо до начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксани Стоянової у разі виникнення тих чи інших проблем.