13.02.2020

В Арцизі пройшли урочисті заходи до Дня виводу віськ з Афганістану

13 лютого в Арцизькому районному будинку культури відбувся тематичний концерт, присвячений 31-й річниці з Дня виведення радянських військ з Афганістану.

Вшанувати учасників бойових дій на території інших держав прийшли працівники райдержадміністрації, представники державних установ та підприємств, політичних партій та громадських організацій, громадськості міста. 

З привітальним словом до присутніх від імені голови райдержадміністрації Дениса Байлука звернулась керівник апарату Тетяна Філіппова, яка подякувала воїнам-інтернаціоналістам  за самовідданість, мужність і героїзм та побажала їм здоров’я, родинного затишку, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Слова вдячності і привітань прозвучали також від військового комісара Арцизького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Батира Малікова, голови громадської організації воїнів АТО Анатолія Живори, та голови районної спілки ветеранів Афганістану Степана Узуна.

Святкову програму було розпочато хвилиною мовчання в знак пам'ять про тих, хто загинув Афганістані, виконуючи миротворчу місію. Для всіх, хто  чесно і мужньо виконав свій військовий та громадянський обов’язок, у виконанні солістів районного будинку культури прозвучали зворушливі пісні.

По завершенні концерту відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.