05.12.2018

В Арцизькому районі працівники аграрного сектору відзначили своє професійне свято

4 грудня в Арцизькому районному Будинку культури відбулись урочисті заходи до Дня сільськогосподарського працівника. Головними гостями свята були працівники аграрного сектору Арцизького району - керівники і фахівці сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств.

Теплі слова привітань прозвучали на адресу аграріїв району від голови Арцизької районної державної адміністрації Сергія Парпуланського, голови районної ради Юрія Карабаджака, начальника управління агропромислового розвитку Арцизької РДА Світлани Ільченко, які відзначили величезну роль і особистий внесок кожного сільськогосподарського працівника в розвиток економіки району, підвищення продовольчої безпеки держави та забезпечення стабільності аграрного виробництва в Одеській області. А також побажали міцного здоров'я, щастя і благополуччя, досягнення нових висот в їх нелегкій праці, родинного затишку і мирного неба над головою.

Згідно з розпорядженням Арцизької РДА та районної ради, керівники кращих сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств Арцизького району, які досягли найвищих показників в агропромисловій галузі, були відзначені почесними грамотами та наручними годинниками з гравіюванням. А саме:

- за найвищі показники валового виробництва зерна - виконавчий директор фермерського господарства «Агрофірма Бургуджі» Славов Михайло Дмитрович;

- за бездоганну сумлінну працю, соціальну відповідальність, зразкове виконання своїх обов’язків та сприяння розвитку агропромислового комплексу району:

- голова ФГ «Деленське» Барон Дмитро Захарійович;

- директор ПП «Перспектива» Чернюк Наталія Андріївна;

- голова ФГ «РИМ-В» Римарчук Володимир Миколайович.

- за досягнуті показники у виробництві плодово-ягідних культур - директор ТОВ «Комсомолець» Терзі Геннадій Іванович;

- за розвиток тваринництва - директор ТОВ «Арцизька м’ясна компанія» Карайван Андрій Іванович;

- за досягнуті успіхи у виробництві соняшника - в.о. директора ТОВ «Сервіс Грейн» Середа Євген Вікторович;

- за високі показники з виробництва молока та надоїв від однієї корови - головний ветеринарний лікар ТОВ "Агрофірма "Дністровська" Тодоров Іван Георгійович;

- за один з найбільших внесків у бюджет району від сплати податків - генеральний директор ТОВ «Агропрайм Холдінг» Ігнат Лариса Іванівна;

- за досягнуті успіхи у виробництві винограду - директор ВАТ "Шампань України" Дерменжі Афанасій Зіновійович;

- за забезпечення аграріїв району якісними умовами для зберігання виробленого зерна - директор ПАТ «Арцизьке хлібоприймальне підприємство» Грищенко Валентина Дмитрівна;

- за отриману високу врожайність зернових культур - голова ФГ "Главан-Агро" Чулак Віктор Володимирович;

- за досягнуті успіхи у виробництві соняшника - директор ПП «Агрофірма Ташлик» Падура Іван Володимирович;

- за бездоганну сумлінну працю, соціальну відповідальність, зразкове виконання своїх обов’язків та сприяння розвитку агропромислового комплексу району:

- голова ФГ «Промінь» Шидєрєв Іван Дмитрович;

- директор ТОВ «Антарес-АгроП» Ганчев Віктор Михайлович;

- директор ФГ «Топалов В.З» Топалов Віктор Захарович;

- директор ДП «ім. Кутузова» Челак Афанасій Зіновійович

За високі результати у проведенні комплексу механізованих польових робіт нагороджено почесними грамотами та  цінними подарунками:

- тракториста «Агропрайм Холдінг» Левко Юрія Владиславовича;

- управляючого механізованою бригадою с. Новоселівка «Агропрайм Холдінг» Заволокіна Олександра Олексійовича;

- трактористів-машиністів «Арцизької м’ясної компанії»:

- Павлова Юрія Федоровича;

- Самсонникова Віталія Петровича;

- Сметану Михайла Миколайовича;

- трактористів «Антарес-АгроП»:

- Михайлова Анатолія Георгійовича;

- Градескова Івана Дмитровича;

- механізатора ФГ «Стоянов» Гужева Дмитра Петровича;

- тракториста ФГ  «Топалов» Чолака Івана Івановича;

- трактористів ФГ «Деленське»:

- Мітрієва Степана Федоровича;

- Чербаджі Івана Івановича;

- трактористів ПП  «Перспектива»:

- Ганєва Фелікса Дмитровича;

- Галушкова Олександра Дмитровича;

- Дебеляка Олександра Олександровича;

- тракториста-механізатора «Салаг Агро» Вакаренка Романа Васильовича;

- агронома-полевода ВАТ «Комсомолець» Чернишова Миколу Миколайовича;

- тракториста "Шампань України" Дімоглова Віталія Петровича;

- тракториста ДП «Дослідне господарство імені Кутузова» Довганича Сергія Михайловича;

- механізатора ПП  «Агрофірма Ташлик» Савкуна Сергія Афанасійовича;

- механізатора "Агрофірми Бургуджі" Волкова Івана Зиновійовича;

- тракториста ФГ «Бевза» Катугіна Олександра Ігоровича;

- тракториста-комбайнера ФГ «РИМ-В» Тодорова Федора Івановича;

- тракториста ТОВ «Несебір» Гуткана Віктора Петровича;

- трактористів ФГ «Промінь»:

- Славова Івана Івановича;

- Балабана Василя Михайловича;

- водія «Антарес-АгроП» Ніжекевського Олександра Володимировича;

- водія  ФГ «Стоянов» Ганчева Миколу Миколайовича;

- водія ПП «Агрофірма Ташлик» Гербея Леоніда Миколайовича.

За сумлінну працю та зразкове виконання своїх обов’язків у галузі рослинництва нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками:

- виноградаря ВАТ "Шампань України" Фролову Наталію Леонідівну;

- керуючого виробничою ділянкою  ФГ  "Агрофірма Бургуджі" Ревякіна Олега Миколайовича;

- робітницю городньої бригади ФГ  "Агрофірма Бургуджі" Ветєву Тетяну Іванівну.

За сумлінну працю та зразкове виконання своїх обов’язків у галузі тваринництва:

- зоотехніка з племінної справи «Арцизької м’ясної компанії» Тельпіса Георгія Федоровича;

- лікаря ветеринарної медицини «Арцизької м’ясної компанії» Янко Юрія Васильовича;

- дояра ДП «Дослідне господарство імені Кутузова» Ніколова Івана Івановича;

- телятницю ПП «Агрофірма Ташлик» Кривенко Наталію Валеріївну.

За добросовісну багаторічну працю, високий професіоналізм, якісне та відповідальне виконання посадових обов’язків:

- головного бухгалтера АФ «Дністровська» Пашук Ольгу Лук’янівну;

- бухгалтера АФ «Дністровська» Макєєву Олександру Іванівну;

- головного енергетика АФ «Дністровська» Чолака Івана Христофоровича;

- головного інженера ФГ «Деленське» Караніколова Миколу Миколайовича.

Під час урочистої частини заходу найкращі учасники художньої самодіяльності району зі сцени Арцизького районного Будинку культури продемонстрували присутнім свої таланти і майстерність. Яскраві молдавські танці подарували гостям свята учасники народного танцювального ансамблю «Лалі» Холмського СБК, вихованці Арцизької дитячої музичної школи - зразкового танцювального колективу «Світанок». Глядачі привітно зустрічали учасників вокального ансамблю «Натхнення» Павлівського СБК, вокалістів Главанського СБК, народний вокальний ансамбль «Гармонія» Арцизького РБК, а також талановитих солістів - Наталю Волчанову і Михайла Парзула, які щедро дарували всім позитивні емоції і святковий настрій.