10.10.2018

В Арцизькій школі №5 офіційно відкрито новий спортивний майданчик

10 жовтня 2018 року на території Арцизької загальноосвітної школи №5 відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика.

В урочистому заході взяли участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, депутат Одеської обласної ради Сергій Паращенко, голова Арцизької РДА Сергій Парпуланський, голова Арцизької райради Юрій Карабаджак, школярі, батьки, запрошені гості.

Після офіційної частини відкриття на новому стадіоні розпочалися перші змагання обласного та районного рівнів. На сучасному футбольному полі відбулись обласні змагання з міні-футболу, на волейбольній та баскетбольній площадках — змагання районного рівня. Спортивні команди представляли м. Ізмаїл, Арцизький, Саратський, Болградський, Тарутинський та Кілійський райони. Окрім того, у відновленому стрілецькому тирі відбулись змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року розпочалися роботи зі створення спортивного комплексу на території Арцизької ЗОШ №5. Станом на 1 жовтня будівництво повністю завершено. Загалом новий спортивний комплекс включає в себе футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, турніки та стрілецький тир.