07.09.2019

В Арцизькій школі №4 офіційно відкрито спортивну залу

7 вересня в Арцизькій загальноосвітній школі №4 відбулося урочисте відкриття шкільної спортивної зали, де нещодавно завершився капітальний ремонт.

Привітати учнів та вчителів закладу з цією довгоочікуваною подією завітали голова райдержадміністрації Сергій Парпуланський та перший заступник голови районної ради Олександр Малєв.

Традиційно під бурхливі оплески присутніх символічну червону стрічку перерізали керівники району та директор школи.

Голова РДА Сергій Парпуланський у своєму виступі привітав присутніх зі святом та зазначив, що рік тому, на святкуванні 65-річчя військового містечка, було анонсовано проведення робіт з капітального ремонту спортивної зали. Наразі будівельні роботи виконано, і вже сьогодні в оновленій залі пройдуть перші змагання. Крім того, під час своєї промови очільник району анонсував закупівлю для учнів школи спеціального килима для гімнастики та аеробіки. Також з вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови райради Олександр Малєв.

Слова щирої вдячності керівництву району виголосила директор школи Людмила Галущак, яка від імені педагогічного колективу, учнів та жителів Арцизу-2 подякувала за взаєморозуміння та всебічну підтримку загальноосвітнього закладу, побажала всім здоров’я, наснаги та невичерпної енергії.

Під час свята учні Арцизької загальноосвітньої школи №4 співали пісень, продемонстрували танцювально-спортивний флешмоб та оплесками вітали кращих спортсменів свого навчального закладу.

Після офіційної частини розпочався обласний турнір з волейболу, в якому взяли участь команди Арцизької, Саратської, Татарбунарської ДЮСШ та волейбольного клубу «Балкани» з с. Зоря.

Зазначимо, будівельні роботи були профінансовані за рахунок субвенції, отриманої з обласного бюджету (2,4 млн грн) за сприяння депутата Одеської облради Сергія Паращенка.