19.12.2019

Святий Миколай завітав до особливих дітей Арцизького району

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая в Арцизькому районі пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. 19 грудня в Арцизькому районному Будинку культури за ініціативи голови Арцизької РДА Сергія Парпуланського та за фінансової підтримки депутата Одеської обласної ради Сергія Паращенка відбулося районне свято, у якому взяли участь діти з обмеженими можливостями, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та переселенців.

Розважальна та концертна святкові програми були підготовлені працівниками і вихованцями Арцизького будинку творчості. До присутніх звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Бахчеван, яка привітала всіх присутніх зі святом та побажала міцного здоров'я, щастя, радості й здійснення найзаповітніших мрій.

Наприкінці свята Святий Миколай вручив усім дітям солодкі подарунки, про які потурбувався депутат обласної ради Сергій Паращенко.