19.05.2020

Служба у справах дітей інформує!

Служба у справах дітей інформує!

Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю — і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності.».

Г. Сковорода

       Протягом багатьох років на Україні були великі, міцні сім’ї, коли всі жили дружно, дбали один про одного, шанували батьків. А ті в свою чергу любили своїх дітей і передавали їм свої знання. Виростаючи, діти старалися будувати свої сім’ї, схожі на ті, в яких виросли самі, з тими ж цінностями і тим же способом.Сучасні сім’ї не такі великі і часом не такі міцні і дружні. Тому дуже важливо, щоб наші діти зрозуміли всю важливість і цінність сім’ї.

    На даний момент в Арцизькому районі функціонує 5 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу в яких виховуються 18 дітей. На обліку служби у справах дітей перебувають 27 родин в яких проживають 53 дитини, як опинилися в складних життєвих обставинах. Троє дітей чекають на влаштування в люблячу  родину центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. В такий святковий день служба у справах дітей Арцизької райдержадміністрації щиро вітає всі родини району зі святом, та хочеться нагадати «чужих дітей не буває» ми всі діти однієї планети. 

Якщо ваша родина та  серце відкриті до любові  і турботи, якщо ви готові творити добро- ласкаво просимо до нас . 

    Щодня Тебе оточують сотні людей, але найближчі та найрідніші, звичайно ж, — Твої батьки. Ось хто завжди приголубить, допоможе, підтримає. Недарма кажуть: «Лад в родині — мир в країні».