06.08.2019

Сергій Парпуланський: «Наше завдання зробити так, щоб інвестиції потрапляли саме в наш район»

«Сьогодні південь Одеської області привабливий для інвесторів в зелену електроенергетику. Наше завдання зробити так, щоб інвестиції потрапили саме в наш район», - повідомляє голова райдержадміністрації Сергій Парпуланський.

В кінці 2017 року до райдержадміністрації звернулася компанія "Метрополія", яка розглядала ділянки під розміщення СЕС, а вже сьогодні на території села Павлівка в установці сонячних батарей задіяно десятки одиниць техніки, офіційно працевлаштовані близько 30 жителів села, в поставках матеріалів для будівництва задіяні підприємства Арцизу.

Варто зазначити, що орендна плата, що надходить в бюджет села Павлівка ще з жовтня 2018 року становить 3,3 млн грн. Крім того, компанія «Арциз – Солар» вносить свій внесок і в розвиток інфраструктури населеного пункту. Обіцяний капітальний ремонт даху Павлівської школи буде розпочато найближчим часом і повинен бути закінчений до початку навчального року.

Зазначимо, що старшим партнером в проекті виступає ACCIONA GROUP – міжнародна компанія з мільярдними інвестиціями в зелену електроенергетику.