06.08.2018

Село Главані відсвяткувало 188-річчя від дня свого заснування

5 серпня 2018 року с. Главані Арцизького району святкувало 188-річчя від дня заснування. На радість місцевих мешканців з нагоди цього свята в селі було запущено в експлуатацію довгоочікуваний фонтан, а на честь усіх спортсменів Главанів відбулося урочисте відкриття монументу.

Протягом усього дня на сільському стадіоні тривали спортивні змагання з різних видів спорту: шашок, шахів, футболу, волейболу, армрестлінгу, вільної боротьби. Найкращих спортсменів було відзначено нагородами.

Увечері Главанському сільському Будинку культури розпочалася святкова програма, де були присутні представники районної влади, місцевого самоврядування, жителі та гості села, представники ЗМІ.

Голова Арцизької районної державної адміністрації Сергій Парпуланський під час свого привітального виступу з нагоди річниці заснування села вручив голові Главанської сільської ради сертифікат на суму 30 тис. грн. Ці гроші будуть спрямовані на розвиток місцевого Будинку культури, зокрема, на закупівлю музичних інструментів для духового ансамблю. Також голова РДА повідомив, що найближчим часом як подарунок від депутата Одеської обласної ради Сергія Паращенко на території села буде встановлено сучасний дитячий майданчик.

Під час чотиригодинної святкової програми перед глядачами виступили творчі колективи Главанського Будинку культури, представники Будинків культури с. Виноградівка та с. Делень та спеціальний гість свята – колектив «Бессарабський ритм» з м. Одеси.

Протягом усього святкового дня голова сільської ради Тамара Миколаївна Капова вручала подарунки від виконкому сільської ради. Так, Будинок культури отримав ноутбук, ФАП – персональний комп’ютер, дитячий садок – меблі, Главанська школа – сучасний ноутбук та спортивні м’ячі.

Завершенням урочистостей з нагоди 188-річчя з дня заснування села стали святковий салют та  дискотека для гостей та всіх жителів села Главані.