27.05.2020

Селекторна нарада 27 травня 2020 року

Селекторна нарада 27 травня 2020 року

27 травня 2020 року  голова райдержадміністрації Денис Байлук та керівники структурних підрозділів прийняли участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Дениса ВАНАША  з таких  питаннь:

  1. щодо оздоровчої компанії дітей пільгових категорій населення у 2020 році;
  2. про заходи щодо попередження та запобігання виникненню пожежу весняно-літній період.

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту  Арцизької райдержадміністрації Стоянової О.П. планується оздоровити 114 дітей пільгової категорії на базі КО АДПЗОВ «Ювілейний», з них:  34 дитини - за кошти районного бюджету та 80 – міської та сільських рад.

Відпочинком планується охопити 774 дитини пільгових категорій у пришкільних таборах з перебуванням протягом 14 днів за кошти районної та сільських рад.

Стосовно другого питання порядку денного селекторної наради начальник Арцизького МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Гуцан О.О. повідомив, що спочатку року було зареєстровано 27 пожеж, 14 із яких – у жиловому секторі та 7 – в житлових будинках.

Також під час літнього пожежонебезпечного періоду виникла значна кількість пожеж, причиною яких є загорання сухої трави на відкритій території та становить 6 пожеж з початку 2020 року.

Працівники сектору постійно проводять профілактичні заходи серед населення Арцизького району.