29.10.2019

Розширена апаратна нарада в Арцизькій РДА

У вівторок, 29 жовтня 2019 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Парпуланського відбулася чергова апаратна нарада за участю керівників структурних та територіальних підрозділів РДА, районного відділу поліції, військового комісару району та представників ДСНС.

Нарада розпочалася з доповіді начальника сектору з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Світлани Ангурян, яка поінформувала присутніх про процес укладання договорів з фермерами та підприємствами відносно залучення їхньої техніки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із виникненням снігових заметів, та компенсації за використане пальне під час розчищення автомобільних шляхів у зимовий період. Сергій Парпуланський надав доручення перевірити фактичну наявність палива в сільських радах для техніки, яка буде задіяна у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Начальник міжрайонного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Гуцан доповів про завершення підготовки до зимового періоду, а саме про повне облаштування пересувного пункту та готовність усієї спеціальної техніки до роботи в екстремальних ситуаціях.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Арцизького відділу поліції Геннадій Петровський надав учасникам зборів інформацію щодо криміногенної ситуації в районі та запропонував ряд заходів, що сприятимуть покращенню відповідної статистики.

Сергій Парпуланський привернув увагу доповідача та присутніх до скарг місцевих жителів на переміщення по центральним вулицям міста Арциз  автомобільного транспорту в нічний час на великій швидкості. Геннадій Петровський узяв інформацію до відома та запевнив, що незабаром буде вжито відповідних заходів задля вирішення цього питання.

Військовий комісар Арцизького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Батир Маліков поінформував учасників наради про хід кампанії з військового призову. Так, наразі план із призову на строкову службу в армії виконано на 60%.

Голова району, у свою чергу, зазначив, що начальнику Арцизького відділу поліції буде дане доручення звернути увагу на відпрацювання списку ухильників від служби в армії та спільно з Арцизьким районний ТЦК та СЦ провести роботу з виявлення та притягнення до відповідальності всіх, хто причетний до переховування ухильників від строкової служби в ЗСУ.

Головний лікар центральної районної лікарні Євгеній Челак у ході своєї доповіді повідомив, що у закладі розпочато опалювальний сезон, забезпеченість вугіллям становить 100%. Крім того, на базі Арцизької ЦРЛ облаштовується пункт обігріву, який буде працювати протягом усієї зими.

Заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Прасковія Леонтьєва поінформувала учасників засідання про хід завершення капітального ремонту фасаду корпусу молодшої школи Арцизької середньої школи №4.

В.о. начальника управління соцзахисту Арцизької РДА Римма Попаз у ході своєї доповіді зазначила, що наразі працівники управління працюють над нарахуванням субсидій населення. Управління працює у штатному режимі.  

Начальник управління агропромислового розвитку Арцизької РДА Світлана Ільченко доповіла про роботу з боржниками зі сплати земельного податку згідно з даними державного реєстру фізичних осіб — платників податків.

Начальник Арцизького територіального управління Пенсійного фонду України Ірина Муравйова повідомила, що до кінця року в управлінні почне працювати електронний документообіг. Управління працює в штатному режимі.

Тетяна Філіппова, керівник апарату РДА, відзвітувала, що усі підрозділи РДА працюють у штатному режимі, доручення голови райдержадміністрації виконуються в повному обсязі.

По завершенню апаратної наради головою РДА було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, а також звернуто їх увагу на обов’язковість виконання повноважень, покладених на них відповідно до чинного законодавства.