14.05.2020

Ремонт дороги Т-16-27 Контрольно-пропускний пункт “Серпневе” — Тарутине — Арциз — Сарата

Ремонт дороги Т-16-27 Контрольно-пропускний пункт “Серпневе” — Тарутине — Арциз — Сарата

 

         Ремонт дороги Т-16-27 Контрольно-пропускний пункт “Серпневе” — Тарутине — Арциз — Сарата на ділянці км 39 + 918 — км 57 + 510був визначиний у перелікуоб’єктів будівництва, реконструкції, капітальногота поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. На ремонт дороги було передбачено  1 197 776 гривень. 

         Підрядною організацією яка виграла тендер є ТОВ «АВТОДОР»
         ТОВ АВТОДОР виконуються роботи з поточного середнього ремонту, а саме

- планування та досипка узбіч;

- фрезерування старого покриття;

- розподілення щебенево-піщаної суміші;

- ремонт основи методом холодного ресайклінгу з додавання нового матеріалу та комплексного в’яжучого.

                   Станом на сьогоднішній день на автомобільній дорозі Т-16-27 КПП «Серпневе»– Тарутине – Арциз – Сарата, км 39 - км 57 (Арцизський район Одеської області) ведуться  роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (17,5 км)

Роботи на цій ділянці будуть завершені у кінці червня. Після завершення робіт з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття будуть проводитися роботи з влаштування узбіч, з’їздів та перехідно-швидкісних смуг, встановлення автопавільйонів та автобусних зупинок.

         Ремонт дороги ведеться в рамках президентської програми «Велике будівництво».

         Ремонті роботи станом на сьогоднішній день ведуться на дільниці автомобільної  дороги між місто Арциз та селом Теплиця Арцизького району.