02.06.2020

Профілактична робота з матір'ю, яка порушує право дітей на належне батьківство

      01 червня 2020 року працівниками служби у справах дітей, ювенальної превенції сектору превенції Арцизького відділу поліції ГУНП в Одеській області, дитячого відділення КНП «Арцизька центральна районна лікарня Арцизького району Одеської області» проведено профілактичну роботу з матір'ю 3-х дітей, яка порушує права дітей на належне батьківство.

        Напередодні надійшов дзвінок від голови виконкому Вознесенської Першої сільської ради про те, що мати 3-х дітей та її співмешканець знаходяться  в стані алкогольного сп’яніння і  діти, потребують соціального захисту.

         Завдяки зусиллям КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької районної ради Одеської області» дітей разом  з матір'ю було направлено до дитячого відділення «Арцизька центральна районна лікарня Арцизького району Одеської області» з метою проведення їх медичного обстеження, лікування.

      Доля дітей тепер буде залежати від матері. Якщо мати не змінить свій стиль життя та не створить належні та безпечні умови для проживання дітей, то питання позбавлення її батьківських прав відносно дітей буде вирішуватись в судовому порядку.