07.05.2020

Привітання голови райдержадміністрації з Днем пам'яті та примирення та 75 річницею Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Привітання голови райдержадміністрації з Днем пам'яті та примирення та 75 річницею Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні жителі нашого району!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення та 75 річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї страшнішої війни.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги.

На превеликий жаль, цю знаменну ювілейну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України – учасники антитерористичної операції пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози на сході країни.

Дорогі ветерани!

Для мене велика честь засвідчити вам свою повагу і любов та висловити глибоку вдячність.

Сердечно бажаю кожному миру і злагоди, міцного здоров'я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

З повагою, Денис БАЙЛУК.