09.09.2019

Перша перемога у новій спортзалі: результати обласного турніру з волейболу

7 вересня у Арцизькій загальноосвітній школі №4 відбулось урочисте відкриття спортивної зали. Після урочистої частини заходу тут відбулися перші змагання – першість Одеської області з волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н. 

У змаганнях узяли участь команди Арцизької районної ДЮСШ (тренер-викладач Бончева Ольга), Саратської районної ДЮСШ (тренер-викладач Підгорний Валерій), Татарбунарської районної ДЮСШ (тренер-викладач Базан Микола) та ВК «Балкани» (тренери-викладачі Узунов Анатолій, Мокан Дмитро).

Боротьба за першість була вкрай напруженою. У кожній грі команди  дівчат запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, оскільки на полі зійшлися рівні гравці.

Однак за підсумками змагань перше місце здобула команда «Арсі» Арцизькї ДЮСШ, на другому місці — команда Татарбунарської ДЮСШ, на третьому — ВК «Балкани».

Переможці та призери були нагороджені грамотам, медалями та кубками. А за рішенням суддівської колегії було визначено кращих гравців:

— Мілєва Карина (АрцизькаДЮСШ),

— Гроздєва Вікторія (Татарбунарська ДЮСШ),

— Георгієва Людмила (ВК «Балкани»),

— Урсакі Валерія (Саратська ДЮСШ).

Дівчата були нагороджені грамотами та пам’ятними статуетками. 

Усі команди показали досить високий рівень підготовки. Дуже приємно, що команда «Арсі» розпочала новий сезон з перемоги — це має особливе значення для їхнього тренера і батьків, які були присутні на змаганнях, та для самих дівчат, бо попереду на них чекають обласні змагання з волейболу «Дитяча Ліга».

„Адміністрація районної ДЮСШ, учасники змагань, батьки дуже вдячні голові райдержадміністрації Сергію Парпуланському, голові райради Юрію Карабаджаку, начальнику районного відділу освіти, молоді та спорту Оксані Стояновій та керівнику школи №4 Людмилі Галущак за якісний ремонт спортивної зали та прекрасне свято з нагоди його відкриття», — зазначає керівник Арцизької дитячої юнацької спортивної школи Віталій Мігов.