12.09.2018

Чергова апаратна нарада в Арцизькій райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Парпуланського у середу, 12 вересня 2018 року, відбулася чергова апаратна нарада за участю заступника голови РДА, керівників структурних та територіальних підрозділів РДА.

Під час наради було заслухано пропозиції начальника фінансового відділу Арцизької РДА Надії Куралової щодо збільшення надходжень до бюджету Арцизьского району. Сергій Парпуланський дав ряд рекомендацій по деяких запропонованих пунктах цих пропозицій.

 Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Георгій Мераджі надав присутнім інформацію про стан рейтингових показників по Арцизькому району та висунув конкретні пропозиції для їх поліпшення.

Також під час засідання було заслухано доповідь радника голови райдержадміністрації, директора районного ЦСССДМ Олександра Степаненка стосовно функціонування районної програми «Доступні ліки». На даний час програма стовідсотково виконується, жодних проблем із наявністю безкоштовних ліків немає.

Головний лікар центральної районної лікарні Євгеній Челак поінформував учасників засідання про те, що в Арцизькій ЦРЛ наразі триває активна підготовка до зимовому періоду. Загалом заклад працює у штатному режимі.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Стоянова у своїй доповіді, зокрема, також зазначила, що на даний час проводиться підготовка закладів до осінньо-зимового періоду, зокрема, наявна кількість вже отриманого вугілля складає більше 50% від норми. Решта вугілля надійде до шкільних вугільних складів найближчим часом.

Також на апаратній нараді було розглянуто питання залучення спортсменів до участі в «Бессарабських іграх», що проходитимуть 15 вересня у м. Ізмаїлі. Директору Арцизької ДЮСШ Віталію Мігову було дане доручення відібрати 10 спортсменів, які представлятимуть на змаганнях Арцизький район.  

 Начальник відділу надання адміністративних послуг Оксана Решетнюк зазначила, що наразі відділ працює у штатному режимі. Сергій Парпуланський доручив вирішити питання щодо встановлення інформаційно-платіжного терміналу «Ощадбанку» біля кабінету відділу адміністративних послуг для здійснення відвідувачами банківських платежів

 Тетяна Філіпова, начальник відділу діловодства та контролю апарату Арцизької РДА, відзвітувала про своєчасне виконання вимог усіх контрольних документів голови РДА, очільника області, Кабінету Міністрів України та Президента України. 

 Загалом усі підрозділи РДА працюють у штатному режимі, доручення голови райдержадміністрації виконуються в повному обсязі.

 По завершенню апаратної наради головою РДА було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, а також звернуто їх увагу на обов’язковість виконання повноважень, покладених на них відповідно до чинного законодавства.