31.10.2019

Голова Арцизької РДА дав прес-конференцію

31 жовтня 2019 року голова Арцизької РДА Сергій Парпуланський дав прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації. 

Протягом двох годин керівник району відповідав на запитання журналістів, які стосувались актуальних питань життєдіяльності району.

Так, особливу увагу було приділено стану автомобільних доріг району, зокрема, можливості вирішення проблеми їх ремонту, діяльності органів державної влади у сфері запровадження адміністративно-територіальної реформи, а саме реформи органів райдержадміністрації та створення в районі ОТГ.

Очільник району також відповів на запитання про неконтрольоване розорювання сільськогосподарських пасовищ, про стан справ з інвентаризацією земель району, про проблему вирубки лісосмуг. Крім того, Сергій Парпуланський роз’яснив ситуацію, яка зачіпає мешканців багатоквартирних будинків, щодо неможливості власникам квартир самостійно перевіряти показники електролічильника та самостійно відключати помешкання від електромереж.

Від журналісті надходили й «гострі» питання, зокрема, стосовно ставлення керівника РДА до нової влади та перспективи співпраці з новим очільником області. Ще представники ЗМІ цікавилися питанням щодо закупівлі вугілля для закладів освіти та можливою відміною осінніх канікул.

Варто зазначити, що прес-конференція для представників місцевих ЗМІ, організована за ініціативою Сергія Парпуланського, відбулася уперше, вона пройшла в атмосфері живого спілкування та взаємної зацікавленості.

Детальніше про відповіді на запитання інформуватимемо у стрічці новин на офіційному сайті РДА.