05.11.2018

Діти з багатодітних сімей Арцизького району взяли участь у конкурсі «Таланти багатодітної родини»

2 листопада 2018 року в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов щорічний районний конкурс «Таланти багатодітної родини», в якому беруть участь діти з багатодітних сімей, де виховуються троє і більше дітей.

Ведучими конкурсу були мама і донька з творчої родини Карай: Ірина Анатоліївна, культорганізатор Центру творчості та Даринка, вихованка театрального колективу «Веселка» ЦДЮТ.

Гостем свята був начальник служби у справах дітей Арцизької райдержадміністрації Афанасій Іванович Мінчев.

Під час конкурсу 16 дівчаток і хлопчиків змагалися в наступних номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Хореографія», «Образотворче мистецтво», «Художнє читання», «Оригінальний жанр», «Інструментальний жанр», «Декоративно-ужиткове мистецтво».

У номінації «Хореографія» виступила учениця 1 класу Деленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Карагенова Дар’я. Вона разом з мамою підготувала танець «Мама і донька».

Свою майстерність художнього читання продемонстрували Федодєєва Яна, учениця 6 класу Павлівської ЗШ І-ІІІ ст., Долгорук Микита, учень 5 класу Новокапланського ЗЗСО І-ІІ ст. і Базан Сергій, учень 7 класу Теплицької ЗШ І-ІІІ ступенів, який за рішенням журі став переможцем у номінації.

Зачарувала своєю грою на скрипці в номінації «Інструментальний жанр» учениця 9 класу Павлівської школи Бурлаку Надія.

У номінації «Вокальне мистецтво» змагались 8-річна Тукусер Катерина з Главанської ЗШ І-ІІІ ступенів і вокальний дует Мірієв Артем (9 років) і Мірієва Надія (11років) з Арцизької ЗШ І-ІІ ст. №3. Переможцями в цій номінації стали брат і сестра Мірієви.

Дуже оригінальним був виступ вихованки гуртка «Лікарські рослини» ЦДЮТ Бень Мирослави (11років) у номінації «Оригінальний жанр». Дівчинка самостійно придумала та продемонструвала акробатичний номер.

Потішили своїми роботами в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» вихованці гуртків ЦДЮТ «М’яка іграшка» та «Вишивка стрічками» Стронський Максим( 8 років), Стронська Анастасія (10 років), Стоянова Марина (11 років) та Сапожнікова Ірина (14 років). Керівник гуртка Геврек Ірина Олександрівна багато часу та уваги приділяє своїм вихованцям, тому роботи юних митців завжди самобутні та професійно виконані.

Терьошкіна Яна (12 років) з Новокапланського ЗЗСО І-ІІ ст. представила вироби, які власноруч сплела для своєї сім’ї — молодшої сестрички, бабусі та мами.

У номінації «Образотворче мистецтво» брала участь сім’я Скулінець. Міша (9 років) і Варя (12 років), вихованці гуртка образотворчого мистецтва ЦДЮТ. Вони у віршованій формі представили свої роботи, виконані олівцем та аквареллю.

Наприкінці щорічного заходу усі учасники конкурсу отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту Арцизької РДА, а також подарунки від спонсорів.