03.06.2020

Дорога не смітник!

Значна увага органів виконавчої влади  та шляховиків приділяється благоустрою автомобільних доріг. Зокрема, розпочаті роботи із забезпечення санітарного стану смуг відводу автошляхів, прибирання автопавільйонів та автобусних зупинок, очищення від бруду елементів облаштування та технічних засобів організації дорожнього руху, проводиться вирубка чагарнику та обрізання гілок дерев. Тож звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Дорожні служби змушені витрачати значні фінансові ресурси не на покращення стану доріг, а на прибирання сміття, залишене жителями та учасниками дорожнього руху, при чому прикрим є той факт, що більша половина сміттєзвалищ щороку знову виникає в раніше прибраних місцях. Тому, з метою раціонального використання коштів державного бюджету, керуючись ст. 21 Закону України "Про відходи", просимо докласти спільних зусиль щодо недопущення засмічення придорожніх смуг у подальшому.

Звертаємося до учасників дорожнього руху, насамперед до громадян, з проханням підтримувати належний санітарний стан смуг відведення автомобільних доріг загального користування, пам’ятати про європейський вибір нашої країни.

ДОРОГА – НЕ СМІТНИК!