10.09.2019

До уваги пільговиків Арцизького району! МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ

      Постановою КМУ № 373 від 17.04.2019 року затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, якій застосовуватиметься з 01 жовтня 2019 року.

      Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова та готівкова. Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій. На кожного пільговика буде автоматично відкритий персональний  обліковий запис у банку.

       За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком. Реквізити рахунку необхідно додати до заяви. З заявою на отримання пільг у готівковій формі (за бажанням) необхідно звернутися до 15 жовтня 2019 року.

        Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

        Управлінням соціального захисту населення Арцизької районної державної адміністрації здійснюється робота щодо впровадження вищезазначеної постанови, тому пільговим категоріям населення  Арцизького району (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, члени сімей загиблих (померлих)внаслідок війни, багатодітні сім`ї, діти війни, сільські педпрацівники, медпрацівника на пенсії, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ) необхідно до 27 вересня 2019 року повідомити особистий номер мобільного телефону для поповнення інформації, яка міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги в Арцизькому районі. У разі відсутності номера мобільного телефону надання пільг буде не можливе.

        З зазначеного питання звертатися за адресою: м.Арциз, вул. Будівельників, 15 б каб. 201 або за телефоном (048) 45 3 11 02.